O NAS

Konekt - hurtownia tkanin powstała w 2003 roku. Zajmujemy się importem i dystrybucją tkanin specjalistycznych do produkcji odzieży roboczej i zawodowej. Przez lata działalności budując solidną pozycję na rynku tekstylnym stworzyliśmy grupę sprzedażową Konekt®. Nasze magazyny zaopatrzone są w miliony metrów tkanin o wysokiej jakości w różnych gramaturach i kolorach.
Zaczynając od podstawowych tkanin na odzież roboczą, wraz z rozwojem firmy, Konekt wprowadzał na rynek coraz to nowsze produkty. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych Klientów pojawiły się tkaniny o wysokich standardach, wzmocnione, zapewniające najwyższą ochronę dla pracownika.
Tkaniny z naszych magazynów wykorzystywane są do produkcji ubrań m.in w branżach: medycznej, gastronomicznej, hotelarskiej czy branży budowlanej. W ofercie  można także znaleźć tkaniny na odzież zewnętrzną, Outdorową,  Oxford, Polar, czy dla miłośników kamuflaży - Moro US.

Grupa tkanin poliestrowych również staje się coraz większa. Oxford PU/WR występuje w gramaturze 135, 165 oraz 200 g. Kodura PVC w gramaturze 350 g oraz w cieńszej wersji Kodura PVC 260 FLAT. 

W 2018 roku stworzyliśmy ProtectLine® - linię, w której znajdują się tkaniny specjalistyczne: trudnopalne, antyelektrostatyczne, kwasoochronne.
Linia tkanin ProtectLine została opracowana specjalnie do spełnienia wysokich wymagań bezpieczeństwa, ochrony oraz większego komfortu użytkowania m.in. w branżach: odlewniczej, spawalniczej, elektrycznej, elektronicznej, chemicznej. 
W ofercie posiadamy również tkaninę stworzoną do prania przemysłowego - RS 245 Superior. Tkanina idealna do rentalu oraz prania w pralniach specjalistycznych.

Dostępne dla Państwa są również ręczniki bawełniane Palermo w gramaturze 500g/m². Ręczniki uniwersalne w bogatej gamie kolorystycznej.

Grupa Konekt stawiając na ciągły rozwój powiększa swoją ofertę nie tylko o nowe produkty ale również wzbogaca wachlarz kolorystyczny tkanin. Realizujemy również indywidualne zamówienia tkanin, według Państwa zapotrzebowania i wytycznych.  Poprzez zdobyte doświadczenie i indywidualne podejście do Klienta nasz Dział Handlowy zapewnia solidną i rzetelną obsługę. Ze swojej strony zapewniamy szybką realizację zamówień oraz możliwość dostarczenia tkaniny własnym transportem.

Zapraszamy do kontaktu oraz zapoznania się z naszą ofertą.

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny.Polityka prywatności

Zaloguj się

Megamenu